AQUA MARINA Paddle board MONSTER (BT-18MOP)

Vaše cena bez DPH: 9 083 Kč

Vaše cena s DPH: 10 990 Kč

  • Není skladem
  • Katalogové číslo: 115038
  • Záruka (měsíců): 24
  • Hmotnost: 10,8 kg

AQUA MARINA PADDLEBOARDY A ČLUNY
AQUA MARINA MONSTER nafukovací paddle board (2018)
 

HANSCRAFT Aqua Marina Monster nafukovací paddleboard Nafukovací iSUP Aqua Marina MonsterExtradlouhý nafukovací paddleboard Aqua Marina Monster

Nafukovací SUP AQUA MARINA MONSTER (2018)

Další novinkou pro rok 2018 je špičkový model MONSTER od AQUA MARINA, který je určen spíše pokročilým či těžším jezdcům a hodí se pro jakoukoliv vodní hladinu. Tento velký a široký iSUP má skvělý skluz, je rychlý, stabilní a zároveň perfektně drží směr. Dokonalý surf pro všestranné plavby na delší vzdálenosti, a to i s větším zavazadlem nebo s malými dětmi. iSUP je vyroben z dvojitého DROP STICH PVC, který je odolný vůči soli, UV záření, a je možné ho nafouknout na velmi vysoký tlak až 15 PSI. Velký protiskluzový nášlap z EVA pěny zaručuje skvělou stabilitu a bezpečnost při vyjížďkách. Board má stejně jako ostatní paddle boardy Aqua Marina nerezové D-kroužkové úchyty na přídi a zádi pro připevnění bezpečnostního vodítka, elastické bungee šňůry nebo menšího zavazadla. Na spodní straně surfu je jedna velká středová flostnička pro větší stabilitu, lepší jízdní vlastnosti a držení směru. Díky pryžové rukojeti uprostřed prkna se iSUP pohodlně a snadno přenáší. V kompletu je navíc taška, ruční nafukovací pumpa s tlakoměrem, elastická šňůra pro upevnění zavazadel a set na opravy.

Materiál: dvouplášťový DROP STICH PVC 
Velikost: 365 x 82 x 15 cm 
Hmotnost: 10,8 kg 
Tlakování: 15 PSI 
Nosnost: 160 kg 
 
Obsah balení paddleboardu MONSTER (2018):
monster obsah baleni
 
 


AQUA MARINA
Nenechte si ujít novou kolekci paddleboardů AQUA MARINA a zahajte sezónu 2016 stylově v našem showroomu v Čestlicích!


Paddleboardy AQUA MARINA 2016


Aqua Marine Nafukovací Stand Up Paddle Board – návod k použití:


Paddleboarding – sport při kterém člověk rovnoměrně zapojuje celé tělo, zlepší smysl pro rovnováhu a fyzickou kondici. Stojatá voda, řeka, moře – nic není problém.


 

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky