ELEKTROKOLA - Katalog

HANSCRAFT elektrická kola

NAŠE / VAŠE NOVÉ ELEKTROKOLO 
V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní elektrokola pro každého s bateriemi o vysoké životnosti a s vynikající kapacitou. Jsme vývojáři a inovátoři v oblasti nejoblíbenějších elektrokol a vše realizujeme pod vlastní značkou elektrokol HANSCRAFT. Ty jsou vždy vybaveny nadstandardním vybavením pro elektrokola, jako je KING METER – inteligentní display, který ukazuje reálné parametry v aktuálním čase, příslušenstvím značek ZOOM, VELO, APSE ARTEC, AlexRims a jinými ověřenými výrobci. Každé jednotlivé elektrokolo je vybaveno vysoce kvalitní baterií – lithiovým akumulátorem typu Li-Ion, což je z celé řady lithiových baterií pro elektrokola ta nejvýkonnější a nejméně náročná na jakoukoli údržbu.

Neprodáváme levné přístroje, které by Vás nechali napospas. Jsme hrdi na naši značkovou výbavu elektrokol a s radostí Vám o ni řekneme více na osobní schůzce v Praze, nebo prostřednictvím našich prodejců.

VÝBĚR ELEKTROKOLA
Elektrokola se letos zařadila na čtvrté místo jako nejpoužívanější dopravní prostředek celosvětově. Mají řadu ohromných benefity – jsou ekologická, téměř bezhlučná a méně zdatní cyklisté ocení jejich asistenční službu do větších kopců. Pakliže se rozhodnete nešlapat vůbec, i toto naše elektrokola nabízejí – jsou vybavena akcelerátorem a vy nemusíte šlapat vůbec. Kvalitu elektrokol obecně lze určit dle jeho typu, kapacity, druhu akumulátoru, systémem pohonu, kvalitou komponentů, osazením inteligentního ovládání s displayem, kvalitou zpracování, kvalitou elektromotoru a další charakteristikou, jakou může být použitý materiál. Elektrokola s nižší kvalitou se často vyznačují absencí značkových komponentů a vyšší hmotností. S tím souvisí obtížná manipulace a nutnost častého servisování, pokud je vůbec kde jej servisovat. S námi a naším širokým výběrem můžete vybrat elektrokolo přesně dle Vašich preferencí a nešlápnete vedle, zejména co se týká kvality a prověření značky na trhu. Máme více jak 1000 spokojených uživatelů elektrokol, kteří je používají, ať už jako dopravní prostředek na cestu do zaměstnání, ke kondičním výletům, nebo z radosti a nezávislosti na MHS, nebo dopravní situace. Typově lze říci, že s elektrokoly HANSCRAFT jezdí naprosto všechny věkové skupiny, snad vyjma kojenců.  Kategoricky lze říci, že elektrokola rozdělujeme na skládací, universální, silniční, trekkové a horské elektrokolo. Samozřejmostí a majoritní výhodou našich elektrokol je užití bez nutnosti řidičského oprávnění, jelikož jsou vybaveny motorem o nominální hodnotě 250W, což je nejvyšší možná hranice bez nutnosti vlastnit řidičský průkaz nebo jiné speciální osvědčení.

ELEKTROKOLO JE VHODNÉ DO MĚSTSKÉHO PROVOZU I NA VÝLETY
Jestliže nechcete být závislý na dopravní situaci, MHD elektrokolo je vhodné přesně pro Vás. PAS (Pedal Asistent Systém) Vám umožní nastavit jeden z pěti volitelných stupňů pomoci příšlapu. Díky němu budete mít nad kopcem vyhráno. Elektrokolo doporučueme každému, v naší nabídce je celá řada elektrokol do města, elektrokolo skládací, elektrokola horská, elektrokola pro ženy, elektrokola pro muže… Vyberte si vhodný model a navštivte naši prodejnu v Praze nebo některého z našich autorizovaných prodejců elektrokol.

 

 

foldylock k elektrokolu hanscraft zdarma

Při koupi elektrokola HANSCRAFT od nás získáte ZDARMA* designový zámek na kolo FOLDYLOCK v hodnotě 1 990 Kč.

* Akce platí do vyprodání zásob

  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem